[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]20 grudnia 2008r cała nasza fundacyjna Rodzina zasiadła przy Wigilijnym stole, był opłatek, życzenia, kolędy oraz św. Mikołaj.

Wraz z pierwszą gwiazdą na niebie Całą Fundacyjną Rodziną zasiedliśmy do wspólnej wieczerzy wigilijnej. Zgodnie z tradycją na początku przełamaliśmy się opłatkiem składając sobie życzenia, a że Nasza Rodzinka liczy już prawie 100 osób chwilę to trwało ;-]
Na stole pojawiły się tradycyjne wigilijne potrawy, takie jak barszcz z uszkami czy kapusta z grzybami, zabrakło tylko Pana Karpia ponieważ nasza fundacja kocha zwierzęta i postanowiliśmy mu darować życie 😉 a po kolacji przyszedł czas na słodkie co nieco i owoce.
Czekając na tego najbardziej oczekiwanego gościa, św. Mikołaja, umilaliśmy sobie czas kolędami. Aż wreszcie dotarł, a że Poznań znany jest z braku miejsc parkingowych święty zabrał ze sobą tylko jednego renifera za to samego Rudolfa, zwanego również Hanią. Mikołaj przyniósł duuuuuży wór prezentów dla wszystkich dzieciaków. Oczywiście św. Mikołaj nie był by sobą gdyby rozdał prezenty bez pytania lub zadania. A że każdy ma inny talent mogliśmy więc podziwiać grę na gitarze lub flecie, recytowania wierszy i śpiewania kolęd, fragment scenki balkonowej z Romea i Julii a nawet dysputę o równouprawnieniu kobiet ;).
Gdy już wszystkie prezenty zostały rozdane Mikołaj niestety musiał nas opuścić, ale my jeszcze długo wspólnie rozpakowywaliśmy prezenty i kolędowaliśmy przy słodkościach.

Nasza wigilia była tak rodzinna i piękna, że postanowiła to zobaczyć nawet TVP Poznań odwiedzając nas podczas wigilii.
W dziale „My w mediach” można obejżeć program z tej wizyty.

Bardzo Serdecznie Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować Naszą Wigilię.

 

[huge_it_gallery id=”87″][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]