Ludzie

Zarząd Fundacji

Jacek Konieczny

Prezes Zarządu

 

Z wykształcenia ekonomista, z natury optymista. Specjalista ds. nieruchomości. Miłośnik literatury, gór i biegania. Pełen pomysłów i wiary w to, że w każdym człowieku drzemie pierwiastek dobra. Tata trójki wspaniałych dzieci Igora, Zosi i Tosi. Często powtarza: „Nie znam lepszego uczucia niż to, które towarzyszy dzieleniu się. Nadzieją, radością, czasem”.

Kamila Jarmuż

Wiceprezes

Zespół wsparcia

Agnieszka Sobecka

 

Urodziła się w 1979 roku. Ukończyła pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą i przedszkolną. Jest profesjonalnym instruktorem sportu osób niepełnosprawnych w dyscyplinie boccia, a także aktywności życiowej osób z niepełnosprawnością. Lubi działać i wciąż coś organizować. Dla SSR „START” z Poznania zorganizowała w ramach turnusu rehabilitacyjnego warsztaty taneczne i fotograficzne z ekipą programów „You Can Dance” i „Top Model”. Jej pasją od lat jest czytanie książek, szczególnie opartych na faktach.

Artur Konieczny

 

Do Fundacji trafił jako podopieczny, od wielu lat choruje na zanik mięśni. Od 2009 roku prowadzi stronę internetową Fundacji Niesiemy Nadzieję. Interesuje się komputerami w szerokim znaczeniu, w szczególności nowinkami technicznymi i technologicznymi. Lubi gry strategiczne, dobre filmy i programy popularno-naukowe. Zobacz film pracy Artura http://www.youtube.com/watch?v=sJWcCKaVV48

Dominik Dąbkiewicz

 

Jest grafikiem komputerowym, swoją pracą dzielnie wspiera liczne inicjatywy Fundacji. Na co dzień interesuje się mnóstwem różnych rzeczy, zaczynając od piłki nożnej i informatyki, a kończąc na muzyce oraz  filmach z gatunku horror i science fiction. W wolnych chwilach używając technik komputerowych maluje obrazy. Jego prace można obejrzeć tutaj: https://www.facebook.com/ddabkiewicz/

Rada Fundacji

Mariusz Łasiński

Przewodniczący

 

Założyciel Fundacji Niesiemy Nadzieję (2006 r.), a także jej pierwszy Prezes. Lubi zarażać innych bakcylem pomagania, a jego ulubionym powiedzeniem jest „damy radę”. Zakładając Fundację zależało mu na pomocy najbardziej potrzebującym i ciężko chorym osobom. Do zespołu wnosi dużo pozytywnej energii, niestająco inspiruje innych do działania. Jak sam twierdzi największą przyjemność daje mu: „Bezinteresowny dar z siebie samego dla drugiego człowieka.”

Magdalena Sereda

 

Żona i mama, z wykształcenia mgr filologii germańskiej. W wolnych chwilach lubi czytać, najchętniej biografie, wywiady, reportaże. Uwielbia spacery, wyzwania sportowe i aktywne podróżowanie. Ważne dla niej to: „być wdzięcznym, wymagać od siebie i przekraczać swoje granice”. Nie ma dla niej sytuacji beznadziejnych. Za Wandą Błeńską powtarza: „Nikt z nas nie żyje tylko dla siebie”, a za Janem Pawłem II „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali„. Z Fundacją związana od 2010 roku.

Zygmunt Waśkowski

 

Zawodowo profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, specjalista z zakresu zarządzania i marketingu. Prywatnie biegacz długodystansowy, miłośnik gór wysokich i pasjonat muzyki smooth jazz. Z Fundacją związany od 2018 roku, nieustająco odkrywa w sobie i w innych pokłady dobroci wykorzystując na rzecz potrzebujących. Pomysłodawca i koordynator m.in. takich projektów jak Misja Tokio Maraton 2020, czy Wirtualny Kulig. Życiowe motto: dopóki walczysz, nie przegrałeś.