Partnerzy

Bona Fide

Zdecydowanie najdłużej współpracujący z Fundacją partner. Stowarzyszenie Bona Fide pomagało nam zanim jeszcze rozpoczęliśmy oficjalną działalność.

Grześkowiak

To kolejny partner Fundacji, na którego możemy liczyć od początku naszej charytatywnej działalności. Marka tak znana, że nie trzeba jej przedstawiać, smakowite surówki od lat goszczą na stołach wielu z nas.

Solar

Renomowana firma odzieżowa, od wielu lat wspiera naszą Fundację rzeczowo i finansowo. Marka Solar to synonim klasy, dobrego gustu i elegancji. Od ponad 30 lat ubiera swoje klientki o Polsce i zagranicą. Firma Solar jest laureatem wielu nagród m.in. otrzymała statuetkę Doskonałości Mody „Twojego Stylu”, wyróżnienie „Diamenty Forbesa” i kilkakrotnie nagrodę „Laur Klienta” przyznawaną przez konsumentów.

Texet Poland sp. z o.o.

To dystrybutor znakomitej jakości odzieży reklamowej marki James Harvest Sportswear. Wchodzi w skład struktur światowego koncernu New Wave Group. Firma działa na terenie Polski i 10 krajów Europy Centralnej i Wschodniej.

Yes

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku biżuterii w Polsce. Firma Yes od wielu lat dodaje uroku i piękna kobietom w każdym wieku. Angażuje się także w działania prospołeczne, np. fundując stypendia utalentowanym projektantom lub wspierając fundacje takie jak nasza.

Pudliszki

Firma, której nie trzeba nikomu przedstawiać, jej tradycja sięga ponad 100 lat, producent znakomitych keczupów, majonezów, sosów i innych przetworów warzywnych, znanych w kraju i za granicą.

VisPlantis

Producent naturalnych kosmetyków, cenionych przez konsumentów na całym świecie. Vis Plantis – z łaciny oznacza siłę roślin. Wierzymy, że to właśnie w nich kryje się moc, dzięki której możemy zachować zdrowie i urodę na dłużej. To, co proste i naturalne jest dla nas najlepsze, dlatego to właśnie z natury czerpiemy najcenniejsze i najpiękniejsze składniki naszych kosmetyków. Firma od lat angażuje się w wiele akcji charytatywnych wspierając liczne fundacje w całej Polsce.

Agencja Public Relations Prelite

Jedna z najstarszych agencji PR w Polsce, do tej pory z jej usług skorzystało ponad 120 firm i podmiotów gospodarczych. Jak na agencję PR przystało, jej specjalizacją jest budowanie skutecznych kampanii oraz strategii komunikacji marketingowych i wizerunkowych.

Lions Club Poznań Rotunda

To jeden z najbardziej aktywnych klubów Lions w Polsce, którego misją jest pomaganie w kraju i na całym świcie. Organizator licznych akcji charytatywnych m.in.

Bistro Makaron w Mosinie

Organizator spotkań wigilijnych dla podopiecznych i przyjaciół Fundacji. Inicjator i organizator wielu wydarzeń dedykowanych naszym podopiecznym.

Cukiernia Hanna Piskorska

To działająca od ponad 25 lat na lokalnym rynku cukiernia oferująca przepyszne słodkości na każdą okazję. Niedawno oferta firmy poszerzyła się o świeże wypieki, które można nabyć w sieci sklepów Piekarnia Natura.

Media System

Media System to firma, która działa w branży outsourcingu już od 10 lat. Co to znaczy? Odpowiadamy za współpracę z klientami liderów branży bankowej, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej i innych, w zakresie sprzedaży, badania opinii, infolinii i wsparcia.

Apteka Gencjana

Apteka Gencjana – apteka, której właściciele od lat wspierają działania fundacji finansowo i lekowo. Apteka Gencjana oraz pozostałe apteki należące do tej rodzinnej sieci to miejsce, w którym rodzą się nowe rozwiązania w zakresie ochrony zdrowia.

Hasło przewodnie nie bez racji brzmi: DLA NAS DROGI JEST TYLKO PACJENT.

IDMAR

Trzy fabryki, kilkuset wykwalifikowanych pracowników i obecność na światowych rynkach – to właśnie krótka definicja IDMAR Group. Ten producent armatury instalacyjnej znany jest ze swojej działalności pro-sportowej i społecznej. Dzięki otwartym sercom zarządu firmy, nasza fundacja zawsze może liczyć na wsparcie.

HOT_elarnia HOTEL i SPA – Puszczykowo

 

Otoczony zielenią bezpretensjonalny hotel oddalony jest o 16 km od Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie, 12 km od DELI Parku oraz 6 km od Muzeum Arkadego

Fiedlera.

TAMA

 

Tama to najbardziej wyrafinowana przestrzeń klubowo-koncertowa w Poznaniu. Zabytkowe wnętrze o powierzchni ponad 1000 m kw. co weekend odwiedzają fani najlepszej muzyki elektronicznej.

Teatr Muzyczny w Poznaniu

 

Teatr Muzyczny w Poznaniu – teatr działający nieprzerwanie od 1956 roku (do 1973 roku działający pod nazwą „Operetka Poznańska”. W jego repertuarze znajdują się znane hity z broadwayowskich scen oraz tytuły autorskie. W ofercie programowej poznańskiego Teatru Muzycznego widnieją między innymi takie spektakle jak Jekyll & Hyde, Evita, Zakonnica w przebraniu, Rodzina Addamsów, Kombinat, Virtuoso czy Irena.

Visual Production

Agencja muzyczna o wielkim sercu. Organizator licznych wydarzeń podczas, których nasza fundacja prowadzi zbiórki.

 

LIVE.

Kolejna agencja muzyczna pomagająca naszym podopiecznym. Podczas wydarzeń organizowanym przez LIVE prowadzimy zbiórki.

Good Taste Production

Good Taste Production to agencja muzyczna, która umożliwia nam na swoich wydarzeniach zbiórki pieniędzy dla naszych podopiecznych.

Sport Evolution

Organizator imprez sportowych, który umożliwia fundacji Niesiemy Nadzieję zbiórki na potrzeby naszych podopiecznych.

PANCERNIK

Sklep z aakcesoriami dla smartfonów

I-KANCELARIA

Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy

FABRYKABLATÓW

 

KANCELARIA NOTARIALNA Z KATOWIC

CENTRUM POMOCY ODSZKODOWAWCZEJ

 HOTEL „CROCUS”

MAŁA JAPONIA

Ogród Japoński w Przesiece.

HIGHER

Rusztowania, technika grzewcza

Współpracujemy z wieloma organizacjami non-profit

Wspierają nas