Partnerzy

Bona Fide

Zdecydowanie najdłużej współpracujący z Fundacją partner. Stowarzyszenie Bona Fide pomagało nam zanim jeszcze rozpoczęliśmy oficjalną działalność.

Grześkowiak

To kolejny partner Fundacji, na którego możemy liczyć od początku naszej charytatywnej działalności. Marka tak znana, że nie trzeba jej przedstawiać, smakowite surówki od lat goszczą na stołach wielu z nas.

Solar

Renomowana firma odzieżowa, od wielu lat wspiera naszą Fundację rzeczowo i finansowo. Marka Solar to synonim klasy, dobrego gustu i elegancji. Od ponad 30 lat ubiera swoje klientki o Polsce i zagranicą. Firma Solar jest laureatem wielu nagród m.in. otrzymała statuetkę Doskonałości Mody „Twojego Stylu”, wyróżnienie „Diamenty Forbesa” i kilkakrotnie nagrodę „Laur Klienta” przyznawaną przez konsumentów.

Texet Poland sp. z o.o.

To dystrybutor znakomitej jakości odzieży reklamowej marki James Harvest Sportswear. Wchodzi w skład struktur światowego koncernu New Wave Group. Firma działa na terenie Polski i 10 krajów Europy Centralnej i Wschodniej.

Yes

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku biżuterii w Polsce. Firma Yes od wielu lat dodaje uroku i piękna kobietom w każdym wieku. Angażuje się także w działania prospołeczne, np. fundując stypendia utalentowanym projektantom lub wspierając fundacje takie jak nasza.

Pudliszki

Firma, której nie trzeba nikomu przedstawiać, jej tradycja sięga ponad 100 lat, producent znakomitych keczupów, majonezów, sosów i innych przetworów warzywnych, znanych w kraju i za granicą.

Elfa Farm Polska

Producent naturalnych kosmetyków, cenionych przez konsumentów na całym świecie. Znany z takich marek jak: Vis Plantis, Gift of Nature, Element, Bishojo, So!Flow. Firma od lat angażuje się w wiele akcji charytatywnych wspierając liczne fundacje w całej Polsce.

Agencja Public Relations Prelite

Jedna z najstarszych agencji PR w Polsce, do tej pory z jej usług skorzystało ponad 120 firm i podmiotów gospodarczych. Jak na agencję PR przystało, jej specjalizacją jest budowanie skutecznych kampanii oraz strategii komunikacji marketingowych i wizerunkowych.

Lions Club Poznań Rotunda

To jeden z najbardziej aktywnych klubów Lions w Polsce, którego misją jest pomaganie w kraju i na całym świcie. Organizator licznych akcji charytatywnych m.in.

Restauracja Działkowiec

To znakomite, znajdujące się w centrum Mosiny miejsce na rodzinne lub firmowe imprezy. Co roku organizujemy tutaj spotkania wigilijne podopiecznych oraz przyjaciół naszej Fundacji.  

Cukiernia Hanna Piskorska

To działająca od ponad 25 lat na lokalnym rynku cukiernia oferująca przepyszne słodkości na każdą okazję. Niedawno oferta firmy poszerzyła się o świeże wypieki, które można nabyć w sieci sklepów Piekarnia Natura.

Media System

Media System to firma, która działa w branży outsourcingu już od 10 lat. Co to znaczy? Odpowiadamy za współpracę z klientami liderów branży bankowej, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej i innych, w zakresie sprzedaży, badania opinii, infolinii i wsparcia.

Apteka Gencjana

Apteka Gencjana – apteka, której właściciele od lat wspierają działania fundacji finansowo i lekowo. Apteka Gencjana oraz pozostałe apteki należące do tej rodzinnej sieci to miejsce, w którym rodzą się nowe rozwiązania w zakresie ochrony zdrowia. 

Hasło przewodnie nie bez racji brzmi: DLA NAS DROGI JEST TYLKO PACJENT.

IDMAR

Trzy fabryki, kilkuset wykwalifikowanych pracowników i obecność na światowych rynkach – to właśnie krótka definicja IDMAR Group. Ten producent armatury instalacyjnej znany jest ze swojej działalności pro-sportowej i społecznej. Dzięki otwartym sercom zarządu firmy, nasza fundacja zawsze może liczyć na wsparcie.

Współpracujemy z wieloma organizacjami non-profit

Wspierają nas