[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Lato to ulubiona pora roku wszystkich dzieci, a wyjazd nad morze to najlepszy sposób na dobry początek wakacji, więc nasza fundacja zabrała na tydzień kilkunastu swoich podopiecznych do Dźwirzyna.

20 czerwca w samo południe w Poznaniu wraz z kilkunastoma podopiecznymi i ich mamami zapakowaliśmy się do autokaru, by po kilku godzinach jazdy dotrzeć nad morze do Dźwirzyna. Na miejscu przywitała nas iście wakacyjna pogoda, która jak się okazało później nie opuszczała nas przez cały pobyt nad morzem. Gdy tylko się rozpakowaliśmy wszyscy wybraliśmy się przywitać morze oraz obejrzeć piękny zachód słońca.

Żeby pobyt na wakacjach był jeszcze przyjemniejszy nasza fundacja zadbała o kieszonkowe na małe przyjemności dla wszystkich dzieci.

Wykorzystując pogodę, większość dni spędzaliśmy na plaży zażywając kąpieli słonecznych i morskich. Zadbaliśmy również o brak nudy w pozostałym czasie, byliśmy między innymi na basenie, w oceanarium, w wesołym miasteczku oraz na gokartach. Wieczorami wszyscy miło spędzaliśmy czas grając w scrabble, kalambury lub na ośrodkowej świetlicy grywaliśmy w ping-ponga, piłkarzyki lub oglądając filmy. Niestety

wszystko co miłe szybko mija i tak też minął nam tydzień nad morzem. W przeddzień wyjazdu z Dźwirzyna dzieciom wręczyliśmy upominki i poszliśmy razem obejrzeć ostatni zachód słońca. Wszyscy wróciliśmy do domów z piękną opalenizną i mnóstwem miłych wspomnień.

 

Dziękujemy firmie IDS Secher oraz przyjaciołom ze Stowarzyszenia Bona Fide oraz wszystkim bez, których te wakacje byłyby niemożliwe.

 

[huge_it_gallery id=”67″][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]