[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]W sobotę, 24 września w Poznaniu na Placu Wolności, nasza Fundacja uczestniczyła w VI Poznańskim Dniu Organizacji Pozarządowych. Tegoroczne edycja odbyła się pod hasłem: „Rośniemy w siłę”. Inspiracją dla wspólnie spędzonego czasu były rośliny, które od ziarenka wzrastają i emanują pięknem i siłą, jak organizacje pozarządowe!

Od 10:00 do 18:00 na Placu Wolności były koncerty zorganizowane przez uczestników Dni Organizacji Pozarządowych, występy m.in. energetyzującej grupy Drums Alive Poznań, czy szkolenia z bezpieczeństwa nad wodą, przeprowadzone przez WOPR. Kto był, na pewno się nie nudził. O 13:00 z roślin w doniczkach, ułożyliśmy na placu napis NGO (skrót od Non Governmental Organizations, czyli Organizacje Pozarządowe), a po pamiątkowych zdjęciach każdy mógł zabrać roślinkę do domu,aby tam rosła w siłę.

Kto odwiedził stoisko naszej Fundacji, dostał ekologiczne jabłko oraz garść informacji czym się zajmujemy, dziękujemy za inspirujące rozmowy, mamy nadzieję, że będą one początkiem dalszych działań

[huge_it_gallery id=”4″][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]