[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]SIERPIEŃ

WAKACJE KONRADA 

Kilka słów od mamy Konrada:)

” Wakacje u babci, to był piękny czas dla Konrada, z dala od miasta, w plenerze wsi, natury, zwierząt, przyrody. Koronawirus tam nie dotarł, więc czuliśmy się bezpieczni. Chodziliśmy na spacery, byliśmy odwiedzić bliskich na cmentarzu… Konrad jest w coraz gorszej formie, może podróżować tylko na wózku. Bardzo się cieszę, że mógł odwiedzić moje rodzinne strony… Choroba postępuje i nie wiem czy za rok będzie to możliwe. Nie doszło by do wyjazdu, bez pomocy fundacji Niesiemy Nadzieję i darczyńcą i ludzi o dobrym sercu, za co Bardzo dziękujemy .

 

PODOPIECZNI FUNDACJI POZDRAWIAJĄ:) 

 

 ADAM OGLĄDA TV.mp4

 ADAM PRZY KOMPUTERZE.mp4

 ADAM W CZASIE LEKTURY.mp4

 AGA GAŁEK.mp4

 ANASTAZJA.mp4

 ARTUR PRZY PRACY 2 Z NAPISAMI.mp4

 Dominik przy pracy.mp4

 KONRAD KAMIŃSKI.mp4

 AGNIESZKA SOBECKA.mp4

WRZESIEŃ

WAKACJE ARTURA

Jedną z ważniejszych form rehabilitacji naszych podopiecznych są turnusy rehabilitacyjne. Na taki turnus wybrał się pracownik Fundacji – Artur. 

To typ człowieka, który lubi łączyć przyjemne z pożytecznym. Oprócz intensywnej rehabilitacji podziwia piękno Tatr. Był już nad Popradzkim Stawem i na Spacerze w Koronach Drzew na Słowacji oraz w Dolinie Kościeliskiej i na Gubałówce. Oczywiście słynne Krupówki, grzaniec i oscypek zaliczone nie raz.

 

 

WIZYTA U AMELKI

Dzięki zbiórce udało się kupić wózek idealnie dostosowany dla potrzeb dziewczynki. Uzbieraliśmy kwotę 20 tysięcy. Więc to Wam kochani Przyjaciele Fundacji dziękujemy! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem energii rodziców Amelki:)

 

 

POCZTA NADZIEI

W Fundacji doszliśmy do wniosku, że nie damy rady wyleczyć naszych podopiecznych, ale możemy zrobić coś, co im sprawi radość:)

Stąd pomysł by ludzie wysyłali kartki z życzeniami do naszej” ósemki wspaniałych” dzieciaków. Będzie Nam bardzo miło jeśli dzieciaki otrzymają duuużooo pocztówek:)

 

https://www.niesiemynadzieje.pl/poczta-nadziei/

Pierwsze pocztówki już przyszły:)

 

FAJNI LUDZIE WSPIERAJĄ AKCJĘ „POCZTA NADZIEI”:)

W związku z akcją poprosiliśmy o udział w Niej osoby znane.

Nasz przyjaciel , Pan Marcin Dorociński zaapelował o przyłączenie się do akcji na swoim profilu Facebook. Dziękujemy, że zawsze możemy liczyć na Pana wsparcie:)

 Pan Marcin Miller z zespołu „BOYS” umieścił link  do strony naszej Fundacji oraz link o akcji „Poczta Nadziei” na swoim profilu Facebook. Bardzo dziękujemy, jesteśmy szczęśliwi, że spotkało Nas takie wyróżnienie.

https://www.facebook.com/marcinboys

Do zabawy przyłączyła się również Pani Bernadeta Milewski, mieszkająca w USA wielbicielka „Ani z Zielonego Wzgórza” . Prowadzi na Facebooku profil „Kierunek Avonlea”. Gdy się dowiedziała, że jeden z naszych podopiecznych – Staś, uwielbia Anię postanowiła Nam pomóc, umieszczając na swoim super profilu prośby o włączenie się do akcji:)

https://www.facebook.com/kierunekavonlea/

Aktorka Pani Alżbeta Lenska, nie tylko odpowiedziała pozytywnie na naszą prośbę przemiłym mailem, ale także zadzwoniła do Naszej Pani Prezes. Dziękujemy:)

PISZĄ O NAS

Kochani, każdy z Was wie jak bardzo pomagamy. Teraz pora , aby dowiedziało się o naszych działaniach szersze grono ludzi:)

 Zespół  portaul o zdrowiu www.odzyskaj.eu postanowił o Nas napisać. Portalowi serdecznie dziękujemy, a Państwu życzymy miłej lektury:)

https://www.odzyskaj.eu/psychologia-jak-moze-pomoc…/

FILMIK Z ŻYCZENIAMI DLA PANA MARCINA DOROCIŃSKIEGO

W czerwcu Przyjaciel Fundacji, Pan Marcin Dorociński, miał urodziny. Z tej okazji zespół Fundacji i podopieczni złożyli życzenia w formie filmiku. Filmik ten Pan Marcin opublikował na swoim profilu Facebook. 

https://www.facebook.com/marcindorocinski/videos/338494254025586

CZAS NA ZAKUPY

Zawsze w tej kwestii możemy liczyć na naszego Darczyńcę Pana Tomasz, który wspiera Fundację kwotą 1000 zł, za co kupujemy regularnie karty do Biedronki. To dla podopiecznych Fundacji ogromna pomoc. Dziękujemy:)

 

Dziękujemy, że jesteście !!!
Wspólnie poprawiamy życie tak ciężko chorych ludzi. 

Zdrowia dla Wszystkich!!


Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Fundacji
Niesiemy Nadzieję

Ul. Traugutta 34
61-514 Poznań
 
KRS 0000264888
nr konta : 87 1600 1404 1841 9957 7000 0001
https://www.niesiemynadzieje.pl/
http://www.facebook.com/FundacjaNiesiemyNadzieje
 
tel: 513070910
 
http://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/rodo-klauzula-informacyjna-o-przetwarzaniu-danych-osobowych[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]