ZBIÓRKA W ZOO

W dniach 7- 8.08 ekipa Fundacji wraz z podopiecznymi prowadziła zbiórkę na zakup leków dla naszych potrzebujących. Przy doskonałej pogodzie, przesympatycznej atmosferze udało się dzięki hojności gości obiektu uzbierać kwotę: 4.273 złotych i 25 groszy. Wszystkim ludziom o gorących sercach bardzo dziękujemy. Przy tej okazji musimy wspomnieć o wsparciu nas podczas zbiórki przez dzielnych podopiecznych. Pan Kazimierz, Antek i Magda z mamą Jolą, choć to ludzie chorzy i potrzebujący nie szczędzą sił by wraz z kadrą fundacji działać. Należy brać z nich przykład:)

 

DZIEŃ W WĄGROWCU

W dniu 11 sierpnia wesoła ekipa fundacji wraz ze stowarzyszeniem „Żurawinka” zawitała do ośrodka „Wielspin” w Wągrowcu, gdzie na turnusie rehabilitacyjnym czas spędzała Agnieszka, pracownik fundacji. Spędziliśmy super dzień w towarzystwie alpak, była możliwość pływania w jeziorze, ognisko z kiełbaskami, spacer, podziwianie otoczenia, po prostu relaks na łonie natury. To wszystko było możliwe dzięki zaangażowaniu dobrego ducha całej akcji, Panu Mieczysławowi Nowakowi. Dziękujemy z całego serca:)

 

WYCIECZKA DO STAREJ CHATY U KOWALA

Wraz ze stowarzyszeniem „Żurawinka”, gościliśmy na wsi:) Było to możliwe dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Poznań projektu” Pozytywnie nakręceni 3″. Mieliśmy okazję spędzić niezapomniane chwile wśród dobrych ludzi, przy pięknej pogodzie. Było pyszne, swojskie jedzenie, fajna aktywność, nauka oddychania, tańce na trawie, patrzenie w niebo, przejażdżki traktorem, karmienie królików, fantastyczna integracja:)

 

MĘSKIE GRANIE

W dniach 20- 21.08 po raz kolejny zorganizowaliśmy zbiórkę na rzecz podopiecznych. Stało się to możliwe dzięki ogromnej życzliwości organizatora przedsięwzięcia, agencji eventowej LIVE.

Męskie Granie to cykliczna impreza, skupiająca artystów najwyższego formatu. Tym razem spotkaliśmy się w Poznaniu na Cytadeli.

Do wsparcia zbiórki na rzecz fundacji zachęcały gwiazdy koncertu:

Katarzyna Sochacka

Facebook

Bito Bambino

Facebook

Krzysztof Zalewski

Facebook

 

Dzięki hojności publiczności zgromadzonej na koncercie udało Nam się zebrać piękną kwotę 6321 złotych. Dziękujemy:) Wasze dobro pięknie ogrzewa Nasze serca:)

 

WSPARCIE DLA PODOPIECZNYCH

 

1. Antek choruje na dziecięce porażenie mózgowe – 748 zł sprzęt rehabilitacyjny, 12000 przystawka elektryczna do wózka inwalidzkiego

 

2.  Karol i Kamil  chorują na dziecięce porażenie mózgowe – 185 zł pieluchomajtki

3. Anastazja  choruje na dziecięce porażenie mózgowe – 130 zł rehabilitacja

4. Kaziu  choruje na nowotwór – 511 zł  leki

5. Artur choruje na zanik mięśni – 400 zł na rehabilitację

6. Konrad  choruje na zanik mięśni – 600 zł rehabilitacja

7. Staś  choruje zespół Downa, a jego brat Gabriel ma FAS, czyli zespół poalkoholowy – 300 zł pieluchomajtki

8. Krzysztof jest ofiarą wypadku samochodowego – 900 zł rehabilitacja

 

Razem wyszło:  15 774 zł

 

 

FUNDACJA W PROGRAMIE SZKOLENIOWYM

Dołączyliśmy do projektu ” Akcja szkolenia za darowiznę”. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Fundacja Training Projects, która prowadzi szkolenia menadżerskie dla firm. Pomysł polega na tym by dana firma płacąc za szkolenie przykładowo 5000 zł, przekazała wybranej organizacji 2500 zł na jej cele statutowe. Jesteśmy szczęśliwi, że mamy kolejną szansę działać wspólnie. Razem możemy więcej:)

Wsparcie finansowe dla NGO | Szkolenia biznesowe i menedżerskie (szkolenia-menedzerskie.pl)

 

PODZIĘKOWANIA OD RODZINY ANTKA

Antek to nasz podopieczny, którego ostatnio wsparliśmy w zebraniu środków na niezbędny w walce z konsekwencjami dziecięcego porażenia mózgowego, sprzęt rehabilitacyjny. Wraz z rodzeństwem przesłał Nam filmik z podziękowaniami. Czyż nie są kochani??

Facebook

 

 

KONRAD ĆWICZY

W newsletterach skierowanych do Was, naszych Przyjaciół, przekazujemy informacje o kwotach jakie przeznaczamy dzięki hojności ludzi o gorących sercach, na pomoc podopiecznym. W podziękowaniu od naszego Konrada i mamy Ani otrzymaliśmy takie oto podziękowania i dwa filmiki, na których widać jak Konrad dzielnie walczy z chorobą:)

„Bardzo dziękuję Fundacji Niesiemy Nadzieję i wszystkim wspierającym darczyńcom, za opłacanie rehabilitacji mojego syna. Dzięki ćwiczeniom z fizjoterapeutą ,Adamem Kucharczykiem ,postęp choroby Konrada można choć trochę spowolnić. Dziękuję za wasze dobre serca ?

 

 

ZBIÓRKA PODCZAS KONCERTU ” PRZECZEKAJMY TUTAJ NOC”

29. 08.2021roku,  ostatnią sobotę wakacji odbył się piękny koncert utworów Grzegorza Ciechowskiego. Podczas wydarzenia wolontariusze Fundacji wraz ze Stowarzyszeniem „Bona Fide”,

zbierali fundusze na paczki świąteczne dla podopiecznych.

 

Dziękujemy, że jesteście !!!

Wspólnie poprawiamy życie tak ciężko chorych ludzi.

Zdrowia dla Wszystkich!!

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Fundacji

Niesiemy Nadzieję

Ul. Traugutta 34

61-514 Poznań

KRS 0000264888

nr konta : 87 1600 1404 1841 9957 7000 0001

https://www.niesiemynadzieje.pl/
http://www.facebook.com/FundacjaNiesiemyNadzieje

tel: 513070910[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]