Najmilsi! Rozpoczął się nowy miesiąc, a wraz z nim nowe działania naszych cudownych wolontariuszy. W minioną sobotę mieliśmy wielką przyjemność prowadzić zbiórkę podczas niezwykłego wydarzenia Visual Concert. Blisko 80-osobowa Orkiestra Symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM pod batutą Adama Domurata wypełniła muzyczną przestrzeń w rytm filmowych, spektakularnych obrazów z różnych zakątków naszej planety. Dziękujemy naszym przyjaciołom z Visual Production za zaproszenie, a wszystkim darczyńcom za podzielenie się dobrem. W najbliższy piątek ponownie zapraszamy do poznańskiej Sali Ziemi, tym razem na https://visualproduction.pl/epic-game-music-7-10-2022…/ Do zobaczenia!

Dzięki hojności gości imprezy zebraliśmy: 1860 złotych. Dziękujemy

 

 

MONIKA ODWIEDZA JULKĘ

W słoneczny, październikowy weekend Monika Witkowska wraz z ekipą naszej fundacji odwiedziła Julkę. Chodzi o chorą od urodzenia dziewczynkę, której przy okazji wyprawy na K2, wspólnymi siłami zebraliśmy fundusze na nowy wózek inwalidzki, a fundacja dokupiła jeszcze specjalną przystawkę – trzecie koło,co zwiększa możliwości wykorzystania wózka przy jeżdżeniu nim po wiejskich bezdrożach. Julcia nie tylko że nie chodzi, ale też m.in. nie mówi i ogólnie wymaga stałej opieki, ale równocześnie jest uroczą, kochaną dziewczynką, oczkiem w głowie fantastycznej mamy – Ani i troskliwego ojczyma, Mateusza.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim którzy dołożyli swój przysłowiowy grosik do tej zbiórki. Naprawdę było warto!

 

 

NIEZWYKŁE SPOTKANIE W KÓRNIKU

W czwartek(6 października),  nie tylko Julka mogła skorzystać z obecności Moniki Witkowskiej. Każdy kto miał na to ochotę (a chętnych nie brakowało) mógł wysłuchać jej niezwykłych górskich opowieści.

?Dzięki uprzejmości Biblioteki Publicznej w Kórniku, na zaproszenie https://www.facebook.com/klubpodroznikazkornika/ Monika zabrała nas w podróż do szczytu drugiej co do wysokości góry świata: K2. Z wypiekami na twarzy słuchaliśmy o trudach wspinaczki i mrożących krew w żyłach historiach. Nie zabrakło miejsca na skosztowanie wysokogórskich przysmaków, przyjrzenie się sprzętowi wspinaczkowemu i podpisywanie książek. Nie obyło się też bez opowieści o tym, jak pasję można łączyć z pomaganiem. Wśród gości specjalnych znaleźli się Ania i Mateusz – rodzice Julki oraz Antek z mamą Natalią. Julka i Antek to „przyszywane dzieci” Moniki, które dzięki niej nie tylko mogą cieszyć się z nowych, ułatwiających przemieszczanie się wózków, ale przede wszystkim mają w niej kochaną, interesującą się ich życiem ciocię. ❤️ Osoby zainteresowane spotkaniami z Moniką w różnych miastach Polski odsyłamy tu: https://www.facebook.com/monikawitkowska.travel/

 

 

FUNDACJA GOŚCIEM W SALI ZIEMI

Za nami kolejne zbiórki w Sali Ziemi. Przy okazji wspaniałych koncertów z cyklu Epic Game Music kwestowały z nami Kasia z mamą oraz Martyna. Dziękujemy dziewczynom za pomoc w zbiórce. ?????? Dziękujemy też, rzecz jasna, Visual Production jako organizatorowi wydarzenia oraz wszystkim darczyńcom. ?

Podczas tej wspaniałej imprezy zebraliśmy: 957 złotych na potrzeby naszych podopiecznych.

 

 

BIEG MOTYLI

Motyle poleciały! ??? A nawet pobiegły. ?¬タヘ??¬タヘ♀️? Za nami 5 już edycja Biegu Motyli organizowanego przez i dla Hospicjum Palium. Barwny, uskrzydlony tłum pokonał trasę wokół Jeziora Maltańskiego gromadząc przy okazji środki na potrzeby Hospicjum. Nie zabrakło oczywiście drużyny Fundacja Niesiemy Nadzieję w składzie: Antek, Kaziu, Jola, Iza, Zygmunt i Jacek. Wśród kibiców pojawili się również fundacyjni wolontariusze. Troje naszych najlepszych zawodników stanęło na podium. W kategorii „wózkowicze” I miejsce zajął Antek, a II miejsce Kaziu. Z kolei najlepszą ze wszystkich kobiet startujących w biegu okazała się szybsza od wiatru Iza. ? Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę. ?❤️

 

Zmagania naszych dzielnych wolontariuszy widać też doskonale na poniższych filmikach:

Facebook

Facebook 

 

 

URODZINY ANTKA

Sto lat! Sto lat! ? Najlepsze życzenia urodzinowe dla Antka od całej fundacyjnej ekipy. A tak świętował sam jubilat i jego goście. ????????

 

 

MARATON POZNAŃSKI

W dniach 14 -16 października byliśmy obecni  na EXPO w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Całe wydarzenie miało miejsce podczas Maratonu Poznańskiego. Dzięki gościom imprezy i super pracy naszych kochanych wolontariuszy zebraliśmy aż 6425 złotych. Z serca dziękujemy?

Na hali był obecny nasz przyjaciel Siergiej z Ukrainy, który zbierał dary dla żołnierzy walczących na froncie. Podczas imprezy padł też rekord. Nasza wolontariuszka Iza była 15 w biegu Pań, a swój bieg ukończyła z pięknym wynikiem 3.47.29. Mamy najlepszych wolontariuszy na świecie w każdym tego słowa znaczeniu

 

 

TALENT PANI WIESI

Pani Wiesia. Wiesia. Energiczna, wiecznie uśmiechnięta społeczniczka i wolontariuszka przez wielkie W. ❤️ Miłośniczka kryminałów medycznych, a jednocześnie osoba o gołębim sercu. Od dawna własnoręcznie przygotowuje dla naszej fundacji przepiękne wyszywanki, które na jarmarkach czy przy innych okazjach cieszą się wielkim zainteresowaniem. Nie ma się zresztą czemu dziwić. Sami zobaczcie. ??

 

 

ZBIÓRKA ŚWIĄTECZNA

Do Świąt Bożego Narodzenia teoretycznie jeszcze „wuchta” czasu. My jednak, jak co roku o tej porze, już zaczynamy czynić przygotowania. Zachęcamy wszystkich gorąco, aby się do tych naszych działań przyłączyć. Jak to uczynić? To bardzo proste. Wystarczy zaoferować wybrane artykuły na naszą zbiórkę. Wszystkie przekazane dary trafią pod choinkę u naszych podopiecznych. Szczegóły znajdziecie na załączonym plakacie. Zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: jkonieczny.niesiemynadzieje@gmail.com DOBRO OGRZEWA SERCE! ❤️❤️❤️

 

 

ZBIÓRKI W TEATRZE MUZYCZNYM

W dniach 28 – 30 października  mieliśmy ogromną przyjemność prowadzić zbiórkę funduszy na rzecz naszych podopiecznych w gościnnych murach Teatru Muzycznego w Poznaniu podczas spektaklu „Irena”. Dzięki hojności gości oraz pracy naszych wspaniałych wolontariuszy uzbieraliśmy ok. 1000 złotych. Z serca dziękujemy?

 

 

 

POMAGAMY PODOPIECZNYM

 

1. Asia choruje na mukowiscydozę –  680 złotych leki

 

2.  Kaziu  choruje na nowotwór – 612 złotych  nutridrinki

 

3.  Krzysztof jest ofiarą wypadku samochodowego –  2310 złotych rehabilitacja

 

Wsparcie w łącznej kwocie: 3602 złotych

Dziękujemy, że jesteście z nami !!!