[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]NIESPODZIANKI W RAMACH AKCJI „POCZTA NADZIEI”

W październiku i listopadzie Nasza akcja nabrała rozpędu i przy tej okazji zdobyliśmy nowych, serdecznych Przyjaciół:) Co Nas bardzo ujmuje to fakt, że tylu ludzi chce czynić dobro:) Wśród osób prywatnych oraz placówek dla osób niepełnosprawnych, sprawić radość postanowili także: pracownicy Fundacji „Anny Dymnej”, pisarka Pani Dorota Schrammek wraz z Posłem Panem Arturem Łąckim. Świadomość, że ma się wokół ludzi, na których można liczyć w tym bardzo ciężkim czasie, jest dla Nas bardzo ważna:)

 

LAPTOP DLA LIDKI

Nasza Fundacja nie tylko stara się pomóc w zakupie leków, ale także dbamy o jakość życia naszych podopiecznych w kwestii ich rozwoju. Dzięki Waszej hojności Nasza dzielna Lidka może studiować, korzystając z nowego laptopa. Dziękujemy:)

 

 

 

INHALATOR DLA AGATY

Po raz kolejny mogliśmy pomóc dzięki Waszej hojności naszej podopiecznej:)

Agata to fajna, młoda, ambitna dziewczyna, której codzienność utrudnia mukowiscydoza. Inhalator, który zakupiliśmy pomoże jej swobodniej oddychać, a tym samym normalnie żyć:)

Dziękujemy:)

 

 

 

PAN KAZIU

Miło Nam, że Nasza Rodzina Fundacyjna się powiększa:) Tym razem dołączył Pan Kaziu, który tworzy piękne obrazy, ich motywem przewodnim są motyle:) Pan Kaziu choruje na  białaczkę, zakrzepicę, chorobę Raynauda. Finansujemy zakup niezbędnych leków.

 

 

KARTY DO BIEDRONKI

Mamy w Fundacji dobre anioły, dzięki którym możemy podarować naszym rodzinom karty do „Biedronki” i pomóc w ten sposób. Panie Tomaszu dziękujemy:)

 

 

SZKOLIMY Z FUNDRASINGU

Nasza Pani Prezes Aneta Badzińska wspólnie z dwojgiem specjalistów z Wielkopolskiej Rady Koordynacyjnej, przeprowadziła szkolenie online, dla tych, którzy chcą pomagać:)

 

MIESZKANIE DLA KONRADA

Dzięki ludziom dobrej woli. Naszym Aniołom, możemy z radością podzielić się z wami szczęściem Konrada i Jego mamy – Ani:)

Niedługo przeniosą się do nowego, komfortowego mieszkania. Miejsca, w którym Konrad będzie mógł swobodnie funkcjonować i walczyć z chorobą. Bardzo się cieszymy i życzymy wielu cudownych chwil w nowym miejscu:)

Mama Konrada często pisze co u Nich słychać:)

Odsyłamy Was kochani na nasz profil na Facebooku:)

Fundacja Niesiemy Nadzieję | Facebook

 

 

 

KOSZTOWNA CODZIENNOŚĆ PODOPIECZNYCH

Czy zastanawialiście się ile kosztują leki np: na mukowiscydozę? Prezentujemy na zdjęciach zestaw za około 1400 zł.Tak tyle to kosztuje… zestaw na miesiąc ! W takich chwilach człowiek sobie uświadamia dwie rzeczy…Po pierwsze, że ciężka choroba lub niepełnosprawność to drogi „sport”… Po drugie jak ważna jest w takich chwilach działalność Fundacji takich jak nasza i otwarte serca Was – Naszych Darczyńców. Dziękujemy:)

 

 

 

CUDOWNYCH RODZICÓW MAMY

Warto pomagać, warto się wspierać ?

Rodzina naszej małej Amelki przekazała wózek dla Stowarzyszenia Potrafię Więcej, aby inne osoby mogły jeszcze z niego korzystać:)

 

Z wózka skorzystał Jeremi, który przesyła pozdrowienia wraz ze swoją ukochaną mamą:)

 

 

 

 

MINI GRANT Z URZĘDU MIASTA POZNANIA

Miło nam poinformować, że mamy kolejny mini grant z Urzędu Miasta Poznania. Dzięki niemu możemy wesprzeć mieszkańców Poznania w zabezpieczeniu się przed wirusem.

 

 

 

NOWA PODOPIECZNA KASIA

W gronie Naszej Fundacyjnej Rodziny witamy Kasie. Choruje na zespół Ehlersa-Danlosa i epilepsję, jest bardzo pogodna, energiczna i zwariowana:) Pomagamy Kasi w naprawach wózka i zakupie żywności, a także w załatwianiu spraw urzędowych.

 

 

 

DZIECIĘCA FANTAZJA

Do grona Naszych Przyjaciół dołączyła Fundacja „Dziecięca Fantazja”. Jest to kolejna cudowna organizacja, która spełnia marzenia ciężko chorych dzieci do 18 roku życia. Bardzo się cieszymy, że razem spełnimy jeszcze więcej  dziecięcych marzeń:)

 

 

 

STAŁA POMOC DLA PODOPIECZNYCH

Regularnie opłacamy Naszym podopiecznym: rehabilitację, leki czy pieluchy. Niestety nie byłoby ich stać na takie wydatki  z własnej kieszeni. Przykładowo, jedna z podopiecznych płaci za zapas pieluch na trzy miesiące aż 450 zł, dofinansowanie miesięczne to zaledwie 63 zł. Do tego dochodzi koszt podkładów, majtek siatkowych, dzięki którym skóra oddycha, maści przeciwodleżynowych itp. Limit pieluch na dofinansowanie z NFZ nie wystarcza(3 pieluchy dziennie), często podopieczni muszą dodatkowo dokupować, co jeszcze bardziej nadwyręża budżet rodzinny.

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]