Misja Tokyo Marathon 2020

Niemożliwe nie istnieje!

Czy chore dzieci, które nie chodzą, nie potrafią samodzielnie jeść i oddychać, mogą przebiec maraton? Tak, bo niemożliwe nie istnieje. Ludzkie serca i silna wola mogą pokonać każdą barierę!

Misja Tokyo Marathon 2020, to akcja, w której 42 chorych podopiecznych Fundacji Niesiemy Nadzieję w symboliczny sposób wystartuje w prestiżowym, jednym z największych maratonów na świecie, w stolicy Japonii. Co roku w biegu uczestniczy 36 000 biegaczy, choć chętnych jest ponad 300 000!

Ulotka

Biegacz z Poznania, Prof. Zygmunt Waśkowski,  któremu udało się zdobyć pakiet startowy, 1 marca 2020 roku pobiegnie właśnie dla tych dzieci. Wystartuje w koszulce, na której będzie miał 42 zdjęcia i imiona podopiecznych Fundacji Niesiemy Nadzieję. W ten symboliczny sposób dzieci „przebiegną” razem z nim 42,195 km przeżywając emocje, których doświadczają tylko maratończycy. Po ukończeniu maratonu każde z nich otrzyma pamiątkowy medal finishera i statuetkę championa.

W misji Tokyo Marathon 2020 liczą się nie tylko symbole.

Do kupienia są 42 kilometry i 195 metrów trasy

Darczyńcy mogą kupić wybrany przez siebie odcinek trasy, a zgromadzone w ten sposób pieniądze będą przeznaczone na zakup lekarstw, które podopieczni Fundacji muszą mieć zapewnione każdego dnia. Do kupienia są 42 kilometry oraz 195 metrów.

  1. Cena jednego z 42 kilometrów wynosi 1000 PLN

  2. Cena jednego z ostatnich 195 metrów wynosi 42 PLN

Organizatorzy misji wierzą, że nie zabraknie ludzi, którzy pomogą dzieciom spełnić marzenia i uwierzyć w to, co wydaje się nieosiągalne. Wolę walki zapewniają nasi podopieczni, więc razem możemy pokonać każdą barierę. Niemożliwe nie istnieje!

Dla darczyńców przewidziano:

  1. Certyfikat Przyjaciela Fundacji Niesiemy Nadzieję

  2. Certyfikat poświadczający zakup wybranego odcinka trasy

  3. Informacje o zaangażowaniu darczyńcy w kanałach komunikacji wykorzystywanych przez organizatora akcji

Zakupu można dokonać przelewając wybraną kwotę na konto Fundacji Niesiemy Nadzieję:

BGŻ BNP Paribas 87 1600 1404 1841 9957 7000 0001, z dopiskiem: Tokyo Marathon 2020

Organizator akcji

Fundacja Niesiemy Nadzieję

ul. Traugutta 34

61-514 Poznań

www.niesiemynadzieje.pl

kontakt: Aneta Badzińska, V-ce Prezes Zarządu, tel. 513 070 910

Kim jest nasz uczestnik?

Zygmunt Waśkowski

profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Dyrektor Instytutu Marketingu i jednocześnie Kierownik Katedry Strategii Marketingowych. Współzałożyciel, a obecnie Prezes Zarządu Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu. Organizator cyklicznych, ogólnopolskich konferencji poświęconych problematyce organizacji i zarządzania imprezami biegowymi. Autor ponad 100 artykułów i publikacji naukowych z marketingu w sporcie. Biegacz z 35cio letnim doświadczeniem, pasjonat biegania, do tej pory ukończył 22 maratony.

W dniu 1 marca 2020 pobiegnie w kolejnym, prestiżowym maratonie, a swój bieg dedykuje chorym dzieciom pozostającym pod opieką Fundacji Niesiemy Nadzieję, dla których w ramach akcji Tokyo Marathon 2020 zbiera środki finansowe.

Motto życiowe: Dopóki walczysz, nie przegrałeś