BIEG REKORDOWA DZIESIĄTKA

Muzyka, teatr i ….. sport! Tak, sport jest nam równie bliski. W miniony weekend prowadziliśmy zbiórkę przy okazji legendarnego już biegu Recordowa Dziesiątka- dawniej Maniacka ?¬タヘ♀️??¬タヘ♂️?¬タヘ♀️ Mimo chłodu, atmosfera była bardzo gorąco. Do ostatniego zawodnika na mecie trzymaliśmy kciuki za wszystkich startujących, w tym za Przyjaciela naszej fundacji Jacka Mezo Mejera. A innemu naszemu Przyjacielowi, a zarazem pomysłodawcy i dyrektorowi biegu – Arturowi Kujawińskiemu dziękujemy za umożliwienie przeprowadzenia kwesty. Gratulujemy wszystkim sportowcom, którzy dotarli do mety i dziękujemy za hojność! Przy tej okazji przypominamy, że niebawem pojawimy się na kolejnych zawodach sportowych, Tym razem będzie to organizowany już po raz 15 w naszym mieście półmaraton. Zachęcamy do udziału i do kibicowania podczas Maratonu Poznańskiego.

 

 

ZBIÓRKI W SALI ZIEMI

Kolej na podziękowania dla Visual Production i wspaniałej Kasi Łysiak. Dzięki otwartym sercom Katarzyny i całej ekipy tej prężnie działającej agencji artystycznej, możemy zbierać środki dla naszych podopiecznych przy okazji koncertów organizowanych choćby w Sali Ziemi. Zapraszamy na najbliższe wydarzenia organizowane przez Visual Production.

 

 

GOŚCINNE PROGI KLUBU MUZYCZNEGO „TAMA”

Kolejną naszą stałą już „miejscówką”, w której prowadzimy liczne działania zbiórkowe jest najlepszy w Poznaniu klub muzyczny Tama https://www.facebook.com/tamaklub/?locale=pl_PL na którego scenie występują najlepsi polscy i zagraniczni artyści. Dziękujemy Asi, Arkowi, Patrykowi i wszystkim pracownikom klubu za wspaniałe spotkania muzyczne i nie tylko. Zaś wszystkich fanów muzyki zapraszamy na kolejne koncerty.

 

ZBIÓRKA W TEATRZE MUZYCZNYM

Kolejnym miejscem, w którym czujemy się zawsze mile widziani jest Teatr Muzyczny w Poznaniu ?, w którym zobaczyć można znakomity premierowy spektakl „Piękna i Bestia”. Dziękujemy dyrektorowi teatru, Panu Przemysławowi Kieliszewskiemu oraz całej przemiłej ekipie tej świątyni kultury za cierpliwe goszczenie nas w swoich progach. Ze zbiórek w Teatrze Muzycznym cieszymy się szczególnie, gdyż jak widać na zdjęciach, angażują się w nie całym sercem również najmłodsze nasze wolontariuszki z rodzicami. Dziękujemy!

Dzięki bardzo ciężkiej pracy cudownej ekipy wolontariuszy , a także hojności gości, zebraliśmy  podczas licznych imprez kwotę 13,415,71  złotych. Z serca dziękujemy

 

 

EKIDEN RUN FOR PRAQMATIC

14 maja odbędzie się X edycja biegu EKIDEN PRAQMATIC  na poznańskiej Malcie. Wśród ambasadorów imprezy znaleźli się sportowcy: Patrycja Wyciszkiewicz -Zawadzka,Szymon Ziółkowski, a także Marcin Urbaś.

A do udziału pięknie zaprasza w nagranym filmiku,  Ambasador Fundacji Niesiemy Nadzieję,  Jacek Mejer MEZO

Facebook

 

 

FUNDACJA W WARSZAWIE

Warszawa da się lubić… nawet bardzo! ❤ Dziękujemy pięknie za zaproszenie na warszawską (potrójną) premierę spektaklu „Irena”.Teatr Muzyczny w Poznaniu zrobił w stolicy prawdziwą furorę i odniósł zasłużony sukces. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia. Dziękujemy dyrektorowi teatru, panu Przemysławowi Kieliszewskiemu za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki i danie możliwości poznania niezwykłych ludzi zainteresowanych działaniami naszej fundacji. Dziękujemy Nazaretanki Zgromadzenie Sióstr Nazaretanek z Nazaretu za gościnę. Całemu zespołowi teatru gratulujemy, a wszystkich Was zapraszamy na spektakle do tego najwspanialszego z polskich teatrów.

 

 

BAL SELEDYNOWY

Ach, cóż to był za bal!

90. edycja ? Balu Seledynowego zakończyła tegoroczny karnawał.

250 osób przyjęło zaproszenie na najstarszy bal w Poznaniu, odbywający się w pięknych wnętrzach historycznego gmachu głównego Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Cały dochód z imprezy, piękną kwotę 30000 tysięcy złotych, przekazaliśmy na rzecz podopiecznych Fundacji Niesiemy Nadzieję.

Zapraszamy w przyszłym roku!

 

 

 

POMAGAMY PODOPIECZNYM

 

1.  Kaziu  choruje na nowotwór – 671,50 złotych  nutridrinki

 

2. Asia choruje na mukowiscydozę –  340  złotych leki

 

3. Krzysztof jest ofiarą wypadku samochodowego –  780 złotych rehabilitacja

 

4. Karty podarunkowe do Biedronki – 5500 złotych

 

 

Wsparcie w łącznej kwocie: 7291,5 złotych

 

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

 

 

Dziękujemy, że jesteście z nami !!!

Wspólnie poprawiamy życie tak ciężko chorych ludzi. Bądźcie z nami na zawsze

Zdrowia dla Wszystkich!!