BIEG EIKIDEN PRAQMATIC

14 maja To był iście magiczny dzień?ᅡᅠOgromnie dziękujemy za to, że mogliśmy kolejny już raz być częścią wydarzenia pod nazwą EKIDEN PragmatIQ Dziękujemy organizatorom biegu, wspaniałym ambasadorom – Szymonowi Ziółkowskiemu oraz Marcinowi Urbasiowi, naszemu Przyjacielowi Jacek MEZO Mejer i jego żonie Weronice, psycholożkom Marcie i Kasi z hospicjum Palium, naszym walecznym zawodnikom, wspaniałym wolontariuszom oraz kibicom. Dziękujemy również wszystkim ekipom startującym w zawodach za ich wielkie serducha i wpłaty na rzecz podopiecznych naszej fundacji. Jesteśmy pewni, że za rok będzie równie kolorowo i radośnie.

Pięknie i niezwykle trafnie oceniła to Agnieszka – było prawdziwie rodzinnie. Wybaczcie ilość załączonych zdjęć, ale przy takich emocjach nie mogło być inaczej?

Podczas imprezy z pakietów startowych oraz loterii zebraliśmy piękną kwotę 14 184 złotych na pomoc naszym podopiecznym. Dziękujemy

 

Piękną relację z imprezy oraz więcej niesamowitych zdjęć można zobaczyć na profilach Facebook Biegu Ekiden oraz Fundacji Niesiemy Nadzieję:

EKIDEN PragmatIQ | Poznan | Facebook

Fundacja Niesiemy Nadzieję | Facebook

 

ZBIÓRKI MAJOWE

Tradycją już stały się nasze zbiórki w zaprzyjaźnionym klubie „TAMA’, a także w Teatrze Muzycznym. Dzięki hojności gości zebraliśmy 2.438,72 złotych. Pięknie Dziękujemy

 

 

SZTUCZNA INTELIGENCJA W SŁUŻBIE FUNDACJI NIESIEMY NADZIEJĘ

Dziękujemy pięknie Panu Mateuszowi Godzicowi oraz firmie WhitePress za pomysłowość, kreatywność i chęć niesienia pomocy. ❤

Seria obrazów SEO ART

W dzisiejszych czasach sztuczna inteligencja towarzyszy nam na każdym kroku. Wykorzystuje się ją w wielu dziedzinach, w tym także w sztuce. Przykładem tego jest seria obrazów SEO ART, która powstała przy pomocy sztucznej inteligencji i została stworzona z okazji dziesięciolecia firmy WhitePress.

Projekt został przygotowany przez Mateusza Godzica, który wykorzystał do tego narzędzie Midjourney. Dzięki temu udało mu się stworzyć serię abstrakcyjnych i kolorowych grafik, które ilustrują różne aspekty pozycjonowania stron internetowych i wyróżniają się na tle innych dzieł sztuki. Prace poruszają tematy związane z SEO, co sprawia, że wzbudzają one duże zainteresowanie zarówno wśród specjalistów, jak i entuzjastów AI.

Pierwszy z obrazów zlicytowano podczas wydarzenia Warm Up w Warszawie za kwotę 1200 złotych, która została przekazana na rzecz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Drugi z obrazów został zlicytowany na wydarzeniu WarmUp w Poznaniu za kwotę 1700 złotych, która została przekazana na rzecz fundacji Niesiemy Nadzieję.

Trzy pozostały obrazy zostaną wylicytowane na konferencji głównej, która odbędzie się w dniach 25-27 maja. Więcej informacji tutaj:

https://www.whitepress.pl/…/seo-art-niezwykla-wystawa…

Autor wystawy Mateusz Godzic podkreślił, że celem projektu było nie tylko stworzenie ciekawych dzieł sztuki, ale także promowanie idei społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz wykorzystanie potencjału sztucznej inteligencji w kreatywny sposób.

Wystawa SEO ART udowadnia, że sztuczna inteligencja może być wykorzystana w wielu dziedzinach, które do tej pory kojarzyły się z tradycyjnymi metodami. Dzieła Mateusza Godzica stanowią interesujący przykład na to, jak nowoczesne technologie mogą wspierać rozwój kreatywności i innowacyjności. Zachęcamy do zapoznania się z tą fascynującą wystawą!

Równie gorąco dziękujemy darczyńcy, który postanowił zostać anonimowy, a który wylicytował wyżej opisaną pracę i który zdecydował, aby kwota 1700 złotychtrafiła do naszej fundacji. Dziękujemy! ?

 

II MITYNG LEKKOATLETYCZNY

Za nami II Mityng Lekkoatletyczny z udziałem drużyn z całej Wielkopolski. ???? Naszą ekipę godnie i skutecznie reprezentowali: Jola, Kaziu, Magda, Julka, Ania, Wojtek, Gabryś, Rita, Antek, Maksiu oraz Janek. Rywalizowali w tak wymagających konkurencjach jak pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut dyskiem, bieg płaski, bieg z przeszkodami czy sztafeta. Podczas zawodów skorzystać było można z konsultacji lekarskich. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy organizatorowi zawodów Stowarzyszenie SAMI SWOI Niepełnosprawni w Mosinie za zaproszenie. Zawody uświetnił swą obecnością Mistrz Olimpijski Szymon Ziółkowski z żoną Martą. Kolejne zawody już za rok! ❤❤❤

 

Przedstawiamy także materiały filmowe z tego dnia, w których nasi podopieczni walczyli w różnych dyscyplinach.

 

Prezentacja drużyn

Facebook

 

Wojtek z mamą Luizą podczas biegu

Facebook

 

Ania, mama Julki w biegu przez płotki

Facebook

 

Magda podczas rzutu dyskiem

Facebook

 

Antek podczas sztafety

Facebook

 

Kaziu – pchnięcie kulą

Facebook

 

Julka podczas rzutu oszczepem

Facebook

 

Gabryś podczas wykonywania skoku w dal

Facebook

 

 

MAGDA I JOLA W KONKURSIE GRAND PRESS PHOTO

Magdo! Jolu! Gratulujemy niesamowitego wyróżnienia. Fotoreportaż przedstawiający nasze dziewczyny zwyciężył w konkursie Grand Press Photo 2023 w kategorii People Stories.

Autorem zdjęć jest Łukasz Cynalewski. Wspaniale! ❤❤❤

 

 

KARTY APTECZNE

Maj to czas, gdy do naszych podopiecznych docierają tak bardzo im potrzebne karty apteczne. Konrad jest jednym z zadowolonych obdarowanych:)

 

DNI MOSINY

W ostatni weekend maja odbyły się DNI MOSINY. tradycją tej corocznej imprezy jest Bieg Eleganta. Po raz drugi w biegu na dystansie 800 metrów uczestniczyła także nasza Fundacja, którą dzielnie reprezentował Kaziu:) Na zdjęciu w towarzystwie naszych przyjaciół ze Stowarzyszenia „SAMI SWOI”:)

 

 

POMAGAMY PODOPIECZNYM

 

1.  Kaziu  choruje na nowotwór – 671,50 złotych  nutridrinki

 

2. Krzysztof jest ofiarą wypadku samochodowego –  1300 złotych rehabilitacja

 

3. Marysia ma porażenie mózgowe – 10000 złotych schodołaz

 

4. Środki z Fundacji PKO BP na artykuły spożywcze: 5.000 złotych

 

Wsparcie o łącznej kwocie: 16 971,50 złotych

 

 

Dziękujemy, że jesteście z nami