WSPÓŁPRACA Z KLUBEM MUZYCZNYM 'TAMA”

To najlepszy klub muzyczny w Poznaniu. A w nim wspaniali ludzie. Dziękujemy szefostwu klubu Asi i Arkowi, dziękujemy Patrykowi i wszystkim tym wspaniałym ludziom, których tam możecie spotkać. Dziękujemy za chęć nawiązania współpracy z naszą Fundacją, za głęboką empatię, za wielkie serducho i pełną gotowość, aby dzielić się dobrem. ❤❤❤ Współpracę zainicjowaliśmy prowadząc zbiórkę przy okazji koncertu wulkanu energii – Jelonka. Do zobaczenia na kolejnych koncertach!

 

 

NIESIEMY NADZIEJĘ Z MICHAELEM JACKSONEM W POZNANIU

Michael Jackson wiecznie żywy. Tym razem za sprawą m.in. Kuby Badacha i Natalii Kukulskiej. Za nami świetny koncert, na który zaprosiła nas nieoceniona agencja muzyczna Good Taste Production Dziękujemy pięknie za możliwość przeprowadzenia zbiórki na rzecz naszych podopiecznych. Darczyńcom zaś dziękujemy za wszelkie datki. Bo dobro ogrzewa serce.

 

 

GOŚCINNE PROGI TEATRU MUZYCZNEGO W POZNANIU

Nasz fundacyjny drugi dom – Teatr Muzyczny w Poznaniu zaprasza serdecznie na nowe przedstawienie „Piękna i Bestia”. Ten długo oczekiwany i długo oklaskiwany podczas premierowych odsłon spektakl budzi ogromne zainteresowanie. Bilety na wiele tygodni do przodu są już wyprzedane, ale warto wypatrywać nowych terminów. Nasza fundacja dzisiejszego przedpołudnia wróciła ze swoją działalnością w gościnne progi tej wyjątkowej instytucji.

 

Dzięki hojności gości imprez, a także pracy wspaniałych wolontariuszy zebraliśmy kwotę: 2827,47 złotych.  Z serca dziękujemy.

 

 

WIRTUALNY KULIG

Od 12 do 26 lutego miała miejsce nasza akcja Wirtualny Kulig. Akcji towarzyszyły aukcje: pięknego obrazu z motywem kwiatowym, a także obrazu motyli autorstwa naszego podopiecznego i wolontariusza Kazia, filiżanki od Miss Świata Karoliny Bielawskiej i piłek tenisowych od Igi Świątek, jak również koszulki Lecha Poznań z autografami drużyny. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to:  „Nie bądźmy obojętni”, a motywem Bajkolandia. Maskotkami akcji były trzy małpki:Mizaru, Iwazaru, Kikazaru, które nie widząc, nie słysząc i nie mówiąc, w doskonały sposób obrazują ograniczenia naszych podopiecznych.   Każdemu z wejść online w niedzielny wieczór towarzyszyły rozmowy i bajki w interpretacji naszej niezrównanej Izy;” Dziewczynka  z zapałkami”, „Królowa Śniegu”, ” Legenda o smoku wawelskim”. Rozmawialiśmy z ciekawymi ludźmi, którymi byli: Profesor Maciej Żukowski –  Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Stanisław Bogacki – Prezydent Lions Club Poznań i Prezes firmy odzieżowej „SOLAR”. Każda chętna osoba mogła wpłacić datek na rzecz podopiecznych Fundacji Niesiemy Nadzieję i zasiąść w saniach.

Zdradzimy Wam tajemnicę. Sanki, które widzieliście na stronie www.wirtualnykulig.pl doczepiali z wami do kuligu, jak i całą stroną administrowali dwaj nasi podopieczni: Artur i Dominik. Chłopaki niezwykle zdolni, śmiało można ich nazwać walczakami lub gigantami, gdyż na co dzień muszą się zmagać z niezwykle ciężkimi chorobami, które uniemożliwiają im nie tylko chodzenie czy mówienie, ale nawet jakiekolwiek poruszanie się. Poznajcie naszych gigantów:)

 

Finalnie dzięki wpłatom osób, które wykupiły saneczki oraz wzięły udział w licytacjach, zebraliśmy na potrzeby podopiecznych: 13366,28 złotych. Wasze dobro ogrzewa nasze serca. Dziękujemy

 

 

 

POMAGAMY PODOPIECZNYM

 

1. Maks choruje na zaburzenia ogólnorozwojowe – 350 złotych  terapia widzenia

 

2.  Kaziu  choruje na nowotwór – 629 złotych  nutridrinki

 

3. Asia choruje na mukowiscydozę –  340  złotych leki

 

4. Adam choruje na zanik mięśni – 840 złotych fizjoterapia

 

5. Łukasz choruje na Zespół Kartagenera (dyskinezę rzęsek)-  sterylizator 489 złotych

 

Wsparcie w łącznej kwocie: 2648 złotych

 

Dziękujemy, że jesteście z nami !!!

Wspólnie poprawiamy życie tak ciężko chorych ludzi. Bądźcie z nami na zawsze

Zdrowia dla Wszystkich!!