Nasze akcje w listopadzie.

LISTOPADOWE IMPREZY

W jeden z listopadowych czwartków mieliśmy przyjemność prowadzić zbiórkę pieniężną w poznańskiej Sali Ziemi, a następnie uczestniczyć w kolejnym już w tym roku koncercie kultowego Kultu. ?????Dziękujemy Joli, Renacie, Adze, Kaziowi oraz nowej wolontariuszce w naszych szeregach ,Małgorzacie (brawo Gosia!), za udział w zbiórce?,darczyńcom za wszelkie wpłaty, a Krzysztofowi Wawrzyniakowi i całej agencji artystycznej http://goodtaste.pl/ za zaproszenie do tego i innych wydarzeń koncertowych. ❤️ Jak wszyscy doskonale wiemy: dobro ogrzewa serce, a muzyka łagodzi obyczaje

Natomiast w ostatnią środę listopada  nasza wolontariacka ekipa miała niezwykłą przyjemność uczestniczyć w koncercie Dire Straits Symfonicznie, który odbył się w minioną środę w auli UAM. W rolach głównych wystąpili Kuba Badach, Marek Napiórkowski oraz Krzysztof Herdzin, a wraz z nimi znakomita orkiestra symfoniczna. Oczywiście pretekstem do pojawienia się na koncercie była zbiórka na rzecz podopiecznych Fundacji Niesiemy Nadzieję. Kłaniamy się nisko wszystkim darczyńcom. ❤️ Warto wspomnieć,że mogliśmy również uczestniczyć w świetnym koncercie Mroza.

 

Dzięki hojności gości imprez, w czasie, których mogliśmy i świetnie się bawić i organizować zbiórki na rzecz podopiecznych Fundacji z radością ogłaszamy, że rezultat naszych zbiórek jest następujący:

Teatr Muzyczny  03 – 04.11 –   1268,11 złotych

Koncert Mrozu    04.11  – 1847 – złotych

Koncert Kult   10.11  – 1885,37 – złotych

Koncert Fisz Emade Tworzywo 17.11  –    2127,93 złotych

Koncert Dire Straits Symfonicznie 30.11 – 1650 złotych

Wszystkim darczyńcom i naszym cudownym wolontariuszom  dziękujemy. Pamiętajcie, że dobro ogrzewa serce.

 

 

ŚWIĘTUJEMY NIEPODLEGŁOŚĆ

11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości.?￰゚ヌᄆŚwiętowanie przybrało rozmaite formy, a jedną z nich były licznie organizowane w całym kraju Biegi Niepodległości. Nie możemy się nie pochwalić, że w dwóch z nich fundacja miała swój udział. W poznańskim biegu wystartowała nieoceniona wolontariuszka i zarazem dobry duch naszej fundacji – Iza, z kolei w podpoznańskim Luboniu można było kibicować Kaziowi, który pokonał trasę w takim tempie, że wylądował „na pudle”. Gratulujemy obojgu znakomitym zawodnikom i czekamy na dalsze sukcesy sportowe

 

Ducha walki można zobaczyć także w materiale filmowym:)

Facebook

 

 

PRZYJACIELE ŚWIĘTUJĄ

5 listopada 2022 roku nasi serdeczni przyjaciele ze Stowarzyszenia „SAMI SWOI”, W Mosinie świętowali pięciolecie działalności.????

Wraz z zaproszonymi gośćmi wspominali krótki, ale intensywny czas działalności.

Podczas spotkania zaprezentowano dotychczasowe działania i przedstawiono plany na przyszłość. Jak na prawdziwych urodzinach były życzenia, balony i prezenty. Poczęstunek na uroczystość przygotowały mamy podopiecznych, wykazując się kunsztem kulinarnym. Naszym przyjaciołom życzymy kolejnych cudownych jubileuszy i wielu wspaniałych inicjatyw na rzecz poprawy codzienności podopiecznych

 

 

CZŁOWIEK BEZ BARIER

Nasz super wolontariusz i podopieczny znalazł się w finale konkursu ” Człowiek bez barier”, Fundacji Integracja. W ostatecznym głosowaniu zajął 4 miejsce. Kaziu jesteś wielki:)

 

 

JACEK, PREZES FUNDACJI W PROGRAMIE „HEJ POZNAŃ”

03 grudnia obchodzony obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. To święto ustanowione zostało przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1992 roku, a więc dokładnie 30 lat temu. Z tej okazji pojawiliśmy się w gościnnych progach programu telewizyjnego Hej Poznań. Dziękujemy bardzo za zaproszenie Piotrowi Szulcowi oraz całej ekipie realizującej program.

 

Wywiad można obejrzeć pod poniższym linkiem:)

Facebook

 

 

SŁODKIE WSPARCIE

Jeśli zastanawiacie się gdzie w weekend wyskoczyć na pyszną kawę i równie smaczne ciacho – najlepszym adresem jest cukiernia https://www.facebook.com/Tylasova/ ?☕️??Możecie wybrać jeden z dwóch adresów: Mosina lub Kórnik, albo też odwiedzić oba. TYLASOVA to nowy „słodki”, partner naszej fundacji. W jednym i drugim lokalu możecie wrzucić jakiś drobiazg do fundacyjnej puszki i wybrać jeden z 4 rodzajów kartek świątecznych – cegiełek, które wyślecie bliskiej Wam osobie. Dziękujemy Justynie i Krzysztofowi Tylko oraz przemiłej ekipie pracowników,

za wielkie serducho i do zobaczenia przy kawie!☕️??❤️

 

 

MŁODZIEŻ POMAGA FUNDACJI

Jaka jest dzisiejsza młodzież? Świetna!?Mogliśmy się o tym przekonać podczas spotkania z klasą 8 C w Szkole Podstawowej im. Gen. J. Dowbora-Muśnickiego w Lusowie. Dziewczyny i chłopacy z uwagą słuchali o naszej fundacji, a wynikiem spotkania jest decyzja szkoły o przeprowadzeniu zbiórki świątecznej dla naszych podopiecznych. Dziękujemy pięknie wychowawczyni klasy 8 C – Pani Marlenie Maciąg za zaproszenie, za jej wrażliwość, zaangażowanie i otwarte serce. Dziękujemy również jednemu z uczniów – Igorowi Łasińskiemu za to, że od lat z takim oddaniem angażuje się w pomoc dla naszych podopiecznych. Na koniec,równie ciepło i serdecznie dziękujemy wszystkim uczennicom i uczniom 8 C, oraz dyrekcji szkoły, dzięki którym zarówno spotkanie jak i akcja zbiórkowa mogą się w ogóle odbyć.❤️‍?

 

 

ZBIÓRKA NA RZECZ ARTURA

Rozpoczęliśmy zbiórkę na rzecz naszego pracownika i podopiecznego Artura, który tak sam o tym pisze:

„Cześć, mam na imię Artur i mam 39 lat. Część z Was może pamiętać mnie z moich corocznych zbiórek na turnus rehabilitacyjny. Po raz kolejny muszę prosić Was o pomoc.

W sierpniu złamałem nogę w udzie. 🙁 Niestety mimo stosowania odpowiedniej diety i środków farmaceutycznych kość bardzo słabo się zrasta. W takich przypadkach ortopedzi zalecają wspomaganie urządzeniem EXOGEN. Ta „cudowna” maszyna pobudza i przyspiesza proces zrostu kości. Aby kuracja była skuteczna musi trwać około dwóch miesięcy. Jak pewnie się domyślacie takie wspomaganie leczenia nie jest refundowane przez NFZ, a koszt jednego zabiegu to 35 zł.

Proszę, więc Was o pomoc w sfinansowaniu terapii. Bez Waszej pomocy nie będę mógł skorzystać z tej formy leczenia.

Z góry serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam

Artur”

Jeśli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć Artura w walce o zdrowie, by nadal mógł wspierać naszą fundację swoim talentem, będziemy wdzięczni. Poniżej link do zbiórki:

terapia EXOGEN-em | zrzutka.pl

 

 

 

POMAGAMY PODOPIECZNYM

 

1. Asia choruje na mukowiscydozę –  49,68  złotych leki

 

2.  Kaziu  choruje na nowotwór – 612 złotych  nutridrinki

 

3. Kamila choruje na cukrzycę – 500 złotych leki na cukrzycę

 

 

Wsparcie w łącznej kwocie: 1161,68 złotych

 

 

Dziękujemy, że jesteście z nami !!!

Wspólnie poprawiamy życie tak ciężko chorych ludzi. Bądźcie z nami na zawsze

Zdrowia dla Wszystkich!!

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Fundacji

Niesiemy Nadzieję