[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Pierwszego dnia września większość dzieci rozpoczyna kolejny rok szkolny, ale dla kilkunastu naszych podopiecznych w tym roku ten dzień oznaczał początek upragnionych wakacji.

W czwartek z samego rana wyruszyliśmy w długą podróż do stolicy polskich Tatr Zakopanego, w którym ugościł nas ośrodek „Pohulanka”. Aby te wakacje były niezapomniane przygotowaliśmy bogaty plan atrakcji. Na początek każde dziecko dostało kieszonkowe na małe zachcianki i pamiątki. Już od pierwszego dnia rozpoczęliśmy zwiedzanie Gubałówki, na którą wjechaliśmy kolejką linowo-szynową. Oprócz samego zwiedzania na górze czekał na nas park linowy, w którym mogliśmy buszować niczym małe małpki ;-).

Drugiego dnia zorganizowaliśmy warsztaty fotografii, które poprowadził dla nas Robert Urbański z serwisu Zakopiec.info. Tajniki fotografii tak nas wciągnęły, że spędziliśmy przy nich cały dzień.

Trzeciego dnia wybraliśmy się na przejażdżkę kolejką krzesełkową Harenda, a później wjechaliśmy kolejką linową na Kasprowy Wierch, podziwiając niezapomniane widoki.

Kolejny dzień upłynął nam na zwiedzaniu Zakopanego. Po mieście oprowadził nas Marcin Kozioł, pokazując te znane wszystkim miejsca jak i te mniej znane zakątki Zakopanego.

Po tak intensywnych dniach przyszedł czas na odrobinę relaksu. Cała nasza grupa wybrała się do aquaparku, w którym każdy znalazł coś dla siebie. Sztuczna rzeka, jacuzzi, zjeżdżali to tylko niektóre z atrakcji kompleksu.

Ostatniego dnia zorganizowaliśmy wycieczkę do najbardziej znanego zakątka Tatr, Morskiego Oka.

Dziękuje serdecznie wszystkim, którzy pomogli nam przy organizacji tych wakacji.

[huge_it_gallery id=”52″][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]