FUNDACJA NA FESTIWALU OPOWIEŚCI PODRÓŻNICZYCH PODRÓŻY

Któż nie lubi podróżować? Któż nie lubi opowieści o podróżach? Fundacja Niesiemy Nadzieję miała przyjemność uczestniczyć w pierwszej edycji mosińskiego Festiwalu Opowieści Podróżniczych PodróŻyj. Było niezwykle ciekawie. Festiwal podzielony został na kilka części: spacer po Mosinie, opowieści podróżnicze w Mosiński Ośrodek Kultury oraz część plenerową w nieodległym Zielonym Przylądku, gdzie oprócz spotkania z podróżnikami oraz emisji filmu podróżniczego, atrakcją była możliwość wzięcia udziału w symbolicznym sadzeniu drzewa. Jako, że organizatorom festiwalu leży na sercu ekologia, do Zielonego Przylądka można było dojechać rowerami ze społecznej, bezpłatnej sieci DROOM. Dziękujemy za zaproszenie oraz możliwość przeprowadzenia zbiórki. Do zobaczenia za rok!

 

 

ZBIÓRKA W POZNAŃSKIM ZOO

Upał nie odstraszył rodzin z dziećmi, które  postanowiły odwiedzić poznańskie Nowe Zoo ????? Nas również. Dziękujemy wolontariuszom, darczyńcom i oczywiście dyrektorce tej zwierzęco dobrej placówki – pani Ewie Zgrabczyńskiej❤❤❤

 

 

KONCERT W TEATRZE MUZYCZNYM

W czerwcową niedzielę w Teatr Muzyczny w Poznaniu zapanowało prawdziwe szaleństwo. ????¬タヘ??¬タヘ??¬タヘ?Podczas koncertu charytatywnego dla naszej fundacji wystąpił pełen wulkanicznej energii zespół Café Majonez Nóżki chodziły od pierwszej do ostatniej nutki, a na scenie podziwiać mogliśmy talent wyjątkowych artystów. Wystąpili dla nas: Dagmara Rybak, Marta Burdynowicz, Marcin Januszkiewicz, Rafał Szatan, Radek Mateja, Piotr Jaraszkiewicz, Andrzej Iwanowski oraz Kuba Marciniak. Zabawa była przednia, a cel szlachetny. Ogromnie dziękujemy wszystkich artystom oraz manager zespołu pani Monice Lewandowicz, dyrektorowi Teatru, panu Przemysławowi Kieliszewskiemu, całej teatralnej ekipie, naszym roztańczonym wolontariuszom oraz widzom, którzy kupując bilety na koncert oraz wrzucając co nieco do puszek wspomogli podopiecznych naszej fundacji.

 

 

ZBIÓRKA PODCZAS MĘSKIEGO GRANIA

Jak co roku, nasza wolontariacka ekipa zbierała środki, a przy okazji świetnie się bawiła podczas festiwalu Męskie Granie Orkiestra w Poznaniu.

Jak zwykle było to możliwe wyłącznie dzięki agencji artystycznej LIVE Dziękujemy za datki i za udział w tym niezwykle żywiołowym święcie muzyki❤

 

 

ZBIÓRKA W KLUBIE BLUE NOTE POZNAŃ

Klub muzyczny Blue Note Poznań to kolejna koncertowa miejscówka, która otworzyła przed nami swoje podwoje. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. ❤ W ciągu ostatnich 2 tygodni mieliśmy okazję prowadzić zbiórki i uczestniczyć w koncertach Stanisława Soyki, Tomka Mazolewskiego oraz Kuby Badacha. Byliśmy także na koncercie Anny Marii Jopek.

Dziękujemy pięknie wszystkim ofiarodawcom oraz wolontariuszom w osobach: Sylwia, Tośka, Agnieszka, Gosia, Asia.

Dzięki hojności gości imprez i koncertu zespołu Cafe Majonez uzbieraliśmy piękną kwotę 9.635,6 złotych na realizację potrzeb naszych podopiecznych. Dziękujemy.

 

 

POMOC OD FUNDACJI PKO BP

FUNDACJA DLA FUNDACJI. Niezwykle miło nam poinformować, iż Fundacja PKO BP w ciągu ostatnich tygodni, w bardzo konkretny i wymierny sposób wsparła naszych podopiecznych. Dzięki jej szczodrości mogliśmy pomóc w zakupie sprzętu, który wydatnie służy im w codziennym funkcjonowaniu. Marysia, dzięki dofinansowaniu w wysokości 10.000 zł może wreszcie korzystać ze schodołazu, a Patrycja dzięki środkom w kwocie 5.000 zł mogła „dopiąć budżet” na zakup nowej dostawki do wózka, siedziska pod prysznic, a za kilka dni będzie mogła pojechać na turnus rehabilitacyjny. Oprócz tego Fundacja Niesiemy Nadzieję otrzymała dofinansowanie na zakup artykułów spożywczych w wysokości 5.000 zł.

Dziękujemy pięknie za nieocenioną pomoc i otwarte serca. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Izabeli Szułcik-Obrębskiej, która w niezwykle profesjonalny sposób nadzoruje i prowadzi nas przy realizacji kolejnych projektów.❤

 

 

POMAGAMY PODOPIECZNYM

1.  Kaziu  choruje na nowotwór – 671,50 złotych  nutridrinki

 

2. Krzysztof jest ofiarą wypadku samochodowego –  1.170 złotych rehabilitacja

 

3. Patrycja zmaga się z porażeniem mózgowym – 500 złotych środki higieny oraz siedzisko, a 2.000 złotych wyjazd rehabilitacyjny

 

4. Ania ma porażenie mózgowe – 2.330 złotych fizjoterapia, 2.850 złotych rehabilitacja

 

Wsparcie o łącznej kwocie: 9.521,50 złotych złotych

 

Dziękujemy, że jesteście z nami !!!

Wspólnie poprawiamy życie tak ciężko chorych ludzi. Bądźcie z nami na zawsze

Zdrowia dla Wszystkich