Fundacja Niesiemy Nadzieję weźmie udział w Charytatywnym Rekordzie Panoramy

Poznań, 20 września 2015 r. – Galeria Handlowa Panorama w Poznaniu, organizuje akcję charytatywną na ogromną skalę. Każdy, kto 20 września br. zawita do Panoramy i zostanie odnotowany przez liczniki zamontowane przy wejściach, mimowolnie wesprze 1 z 4 poznańskich pozarządowych organizacji, nie płacąc przy tym ani grosza.

Złotówka przypadająca na osobę zostanie przekazana fundacjom przez Właściciela Galerii. Klient jednak będzie mógł sam zadecydować, na poczet której instytucji pójdzie jego wsparcie wrzucając swój głos do urny tej organizacji, której cele statutowe są mu najbliższe. Każda z zaproszonych do udziału w akcji fundacji reprezentuje inne działania i niesie pomoc innym grupom potrzebujących. W tym zaszczytnym gronie znalazła się także Fundacja Niesiemy Nadzieję.

Podczas niedzielnych zakupów będziemy mogli pokazać klientom Panoramy, że jest wiele osób dotkniętych chorobą, które, na co dzień, są zamknięte w czterech ścianach swoich mieszkań. Liczymy na to, że znajdą się osoby, które będą chciały przyłączyć się do naszej działalności. Środki zebrane podczas akcji przeznaczymy na zakup lekarstw oraz opłacenie rehabilitacji naszych podopiecznych. Wszystkie rodziny, którym pomagamy znajdują się w bardzo ciężkiej sytuacji materialnej wynikającej z choroby dziecka.