FUNDACJA NA ZAWODACH IRONMAN

Pierwszy weekend września upłynął pod znakiem zmagań prawdziwych twardzieli ?? ?¬タヘ♂️W poznańskich zawodach IRONMAN pewnym zwycięzcą został mistrz Polski i wicemistrz Europy Robert „Wilk” Wilkowiecki. ?Człowiek z żelaza z uśmiechem wpadł na metę, a po oficjalnej dekoracji przekazał naszej fundacji złoty medal oraz numer startowy z autografem. Koszyk niezwykłych podarunków na naszą licytację powoli się zapełnia.?Gratulujemy Wilkowi i dziękujemy za jego wielkie serce, a naszym wolontariuszom – mistrzom zbiórek, za zaangażowanie i pełne radości kibicowanie?Dzięki hojności gości zawodów uzbieraliśmy 1034 złotych. Dziękujemy

 

 

K2 DLA JULKI

Zapewne pamiętacie kiedy nasza serdeczna przyjaciółka Monika Witkowska, podróżniczka  Monika Witkowska – Podróże małe i duże | Facebook ogłosiła początek zbiórki, w której celem było zdobycie środków na wózek dla naszej podopiecznej. 8611 metrów mierzy słynne K2, i tyle samo środków udało się uzbierać dla Julki. Julcia szczęśliwa już śmiga na nowej furze:) A to wszystko dzięki super pomysłowi Pani Moniki oraz hojności jej wiernych kibiców:) Dziękujemy

 

 

WAKACJE KONRADA

„Witajcie.

Mieliśmy w planach z Konradem pisać jak spędzamy wakacje, niestety nasze plany się nie powiodły Zaplanowane atrakcje się nie odbyły, tylko jeden wypad się zrealizował. Niestety zakończył się urazem mojego kręgosłupa, a że był to początek lipca, to nie dokończyliśmy swoich planów. Nadal pozostaje w rehabilitacji, a na poprawę zdrowia muszę jeszcze poczekać,dlatego tak długo nie pisaliśmy.

Byliśmy z Kondziem i jego siostrami u babci na wsi, jak za dawnych lat,na łonie natury, w ciszy, z dala od miasta i

świetnie

się bawiliśmy do czasu mojej kontuzji . Przesyłamy wam trochę zdjęć.Resztę wakacji Konrad spędził w domu, a ja na leczeniu,na szczęście siostrom Konrada udało się wypocząć. Może przyszły rok będzie lepszy.

Obecnie Konrad się uczy (w domu) jest w 5 klasie więc lekcji jest więcej, ale to nie straszne dla Konrada, ma w planach mieć nadal same szóstki .

Oczywiście nadal jest rehabilitowany, ale to już część jego życia.

Pozdrawiamy serdecznie całą fundację.

Konrad z mamą.”

 

 

WAKACJE JULKI

„My jak co roku we wrześniu na parę dni jedziemy nad nasze piękne Polskie morze. Julia jak wszyscy już wiedzą kocha i morze, i spacery i muzykę w uszach.. no więc staramy się połączyć to wszystko i cała rodzina jest zadowolona

Pozdrawiamy”

 

 

WAKACJE KRYSTIANA I MARYSI

” Wakacje spędziliśmy nad jeziorem Powidzkim(koło Lwówka). Wypoczęci, opaleni, uśmiechnięci wróciliśmy do rzeczywistości:)”

 

 

SPEKTAKLE I KONCERTY Z UDZIAŁEM FUNDACJI

Wrzesień upłynął nam, tak jak poprzednie letnie miesiące, na zbiórkach podczas wydarzeń kulturalnych. Byliśmy na koncercie Kwiatu Jabłoni, na którym  zebraliśmy 2300 złotych na rzecz naszych podopiecznych, a także na świetnym spektaklu „Irena” , w Teatrze Muzycznym w Poznaniu:)

 

 

 

POMAGAMY PODOPIECZNYM

 

1. Asia choruje na mukowiscydozę –  703 złotych leki , 320 złotych okulary, 190 złotych  soczewki = 1213 złotych

 

2.  Kaziu  choruje na nowotwór – 612 złotych  nutridrinki

 

3. Staś  choruje na zespół Downa, –   1000 złotych  leki

 

 

Wsparcie w łącznej kwocie: 2825  złotych

Dziękujemy, że jesteście z nami !!!

Wspólnie poprawiamy życie tak ciężko chorych ludzi. Bądźcie z nami na zawsze 🙂